9/05/2018

Лист - вітання


Дорогі члени, прихильники та друзі храму св. Архистратига Михаїла! 


Вітаю всіх, хто належить до нас, хто хрестився і вінчався у нашій церкві, й тих, хто через різні обставини опинився далеко від неї. Дякую вам за те, що ви пам’ятаєте про свою рідну церкву й всіляко її підтримуєте.

Ми знову готуємося до традиційного храмового свята в листопаді, коли згадуємо не тільки засновників цього першого українського грекокатолицького храму в Монреалі, але й тих, хто його відвідував. Кожного разу я молюся за всіх живих і за тих, хто відійшов до вічности. Ви також маєте нагоду замовити електронною поштою (tserkvasvmykhaila@gmail.com) особисту Службу Божу за здоров’я Ваших рідних та пом’янути тих, кого вже немає з Вами.

Хто має бажання і добру волю, може долучитися до списку жертводавців храму святого Михаїла, що вже понад сто років віддано служить українській громаді в Квебеку. Це можна зробити через рахунок церкви, а віднедавна також і за посередництвом PayPal (точніше про це на нашій сторінці в інтернеті: https://stmichaelsucc-mtl.blogspot.com).

Дякую за увагу й прошу приєднатися, хоча б подумки, до святкування у листопаді 2018 року вже 107-ї річниці від заснування у канадському місті Монреаль храму Архистратига Михаїла.

З любов’ю і молитвою,

о. Ярослав Півторак,
Адміністратор храму св. Архистратига Михаїла,

Немає коментарів: